- Градска општина Звездара - https://zvezdara.rs -

Успех такмичара ТК „Кобра” на Првенству Београда 2018

[1]Такмичари/ке Теквондо клуба „Кобра” са Звездаре остварили су велики успех на Првенству Београда 2018. које је одржано у недељу, 11.марта 2018. у Спортској хали Падинска скела. Теквондо клуб „Кобра” је у конкуренцији 22 клуба у борбама и 13 клубова у формама заузео 1.место у укупном пласману, а такмичари/ке су освојили 1место у формама и 2.место у борбама.

РЕЗУЛТАТИ

[2]БОРБЕ:

Александра Проле, сениорке А -62кг, 2.место

Теодора Ђерић, јуниорке А -49кг, 2.место

Матија Петровић, кадети А -37кг, 3.место

Андреј Петровић, пионири А -31кг, 3.место

Теодора Трифковић, кадеткиње Б -47кг, 3.место

Душан Продановић, пионири Б (10-11) -30кг, 1.место

Љубиша Васић, пионири Б (10-11) -40кг, 1.место

Матија Радисављевић, пионири Б (10-11) -33кг, 2.место

Теодора Милићевић, пионирке Б (10-11) -27кг, 1.место

Јулија Трифковић, пионирке Б (10-11) -27кг, 3.место

Јана Влаховић, пионирке Б (10-11) -40кг, 5.место

Виктор Пешић, пионири Б (8-9) -27кг, 1.место

Димитрије Стојковић, пионири Б (8-9) -36кг, 1.место

Матија Јовановић, пионири Б (8-9) -39кг, 1.место

Матеја Оклобџија, пионири Б (8-9) -36кг, 2.место

Ђорђе Голубовић, пионири Б (8-9) -36кг, 3.место

Хелена Дрецун, пионирке Б (8-9) -31кг, 1.место

Анастасија Јанковић, пионирке Б (8-9) -25кг, 1.место

Анђела Ћорковић, пионирке Б (8-9) -31кг, 2.место

Ана Лачковић, пионирке Б (8-9) -29кг, 3.место

Петра Анђелковић, пионирке Б (8-9) -27кг, 3.место

[3]ФОРМЕ

Александра Проле, сениорке А, 2.место

Алекса Тошић, јуниори А, 2.место

Јанко Аранђеловић, јуниори А, 3.место

Маја Бабић, јуниорке А, 1.место

Теодора Ђерић, јуниорке А, 3.место

Јуниорски пар Алекса Тошић и Маја Бабић, 1.место

Јуниоркси пар Јанко Аранђеловић и Теодора Ђерић, 2.место

Андрија Кивић, кадети А, 1.место

Михаило Петковић, кадети А, 2.место

Нела Нађвински, кадеткиње А, 2.место

Кадетски пар Андрија Кивић и Нела Нађвински, 1.место

Маја Зиндовић, јуниорке Б, 1.место

Тамара Шарчевић, кадеткиње Б, 1.место

Теодора Трифковић, кадеткиње Ц, 1.место

Јулија Трифковић, пионирке Ц, 2.место

Анастасија Јанковић, пионирке Ц, 3.место