Такмичари Теквондо клуба „Кобра” са Звездаре, предвођени тренером Бојаном Тодоровићем су у суботу, 29.септембра 2018.године у главном граду Мађарске, Будимпешти, учествовали на Хунгарy Опен Поомсае на коме су освојили пехар за екипно 2.место. На такмичењу је учествовало 45 тимова из 18 земаља.

Појединачни резултати такмичара ТК „Кобра” су:

Кадети:

Милица Ковачевић, 2.место
Андрија Кивић, 4.место
Алекса Богдановић, 8.место
Михаило Петковић, 9.место

Кадетски пар:

Андрија Кивић и Милица Ковачевић, 1.место

Јуниори:

Маја Бабић, 4.место
Алекса Тошић, 6.место

Јуниорски пар:

Алекса Тошић и Маја Бабић, 1.место

Јуниорски тимови:

Алекса Тошић, Немања Јанковић (ТК Империум) и Матија Живковић (ТК Београд), 1.место
Маја Бабић, Милица Ковачевић и Милица Величковић, 1.место

Сениори:

Дуња Пејчић, 9.место
Тања Тошић, 2.место
Бојан Тодоровић, 3.место

Сениорски пар:

Тања Тошић и Бранислав Куруца (ТК Београд) , 1.место

Сениоркис тимови:

Бојан Тодоровић, Бранислав Куруца (ТК Београд) и Лазар Манојловић (ТК Фаворит), 1.место
Дуња Пејчић, Светлана Филиповић (ТК Београд) и Анђелија Миловановић (ТК Београд), 1.место

У претходном периоду такмичари/ке ТК „Кобра” су учествовали и на Купу Србије (такмичење је одржано у Хали спортова „Ранко Жеравица” на Новом Београду) на коме су постигли следеће резултате:

А класа форме:

Михаило Петковић, кадет, 1.место, појединачно
Маја Бабић, јуниорка, 1.место, појединачно
Алекса Тошић, јуниор, 2.место, појединачно
Алекса и Маја, јуниорски пар, 1.место

Б класа форме:

Алекса Спасојевић, пионир 8-7 куп, 2.место
Анастасија Јанковић, пионирка 6-5 куп, 2.место
Јулија Трифковић, пионирка 6-5 куп, 3.место
Јана Влаховић, пионирка 4-3 куп, 1.место
Теодора Трифковић, кадеткиња 4-3 куп, 1.место
Уна Васић, кадеткиња, 2-1 куп, 1.место
Тамара Шарчевић, кадеткиња 2-1 куп, 2.место

А класа борбе:

Андреј Петровић, пионир (8-9) -29 кг, 1.место
Анастасија Јанковић, пионирка (8-9) -27 кг, 2.место
Хелена Дрецун, пионирка (8-9) -33 кг, 3.место
Теодора Милићевић, пионирка (10-11) -30 кг, 5.место
Јана Влаховић, пионирка (10-11) -40 кг, 5.место
Јулија Трифковић, пионирка (10-11) -30 кг, 5.место
Теодора Ђерић, сениорка -49кг, 2.место

ТК „Кобра” је освојио екипно 1.место у формама у А класи.